2025’de Bir Bitcoin 160.000$ Olabilir mi?

Herhalde yatırım yapılabilecek tüm finansal varlıklar içerisinde en ilginç, en çekici, en korkutucu ve en bilinmezlerle dolu olanı kripto paralardır.
Daha özelde ise en büyük kripto para olan Bitcoin.

Bugünkü yayınımda bazı modeller eşliğinde Bitcoin’in geleceğine dair öngörülerimi açıklamaya çalışacak ve neden 2025 gibi oldukça kısa bir vadede tek bir Bitcoin’in değerinin 15 kattan daha fazla artarak 160.000$’ı bulabileceğini açıklayacağım.
Umarım ilginizi çeker.

ÇOK ÖNEMLİ NOT: Sakın unutmayın, anlattıklarım bir yatırım önerisi değil, sadece kendi görüşlerim. Eğer bir yatırım yapacaksanız kendi araştırmanızı yapmanızı ve gerekirse profesyonel yatırım danışmanlarının önerilerine başvurmanızı tavsiye ederim.

Dilerseniz bu yayını podcast kanallarımdan dinleyebilirsiniz…

Apple Podcast: -özkentle-oyunu-değiştir/id1448390425?mt=2
Spotify:
Google Podcast:
Soundcloud:

Şu hyperlink üzerinden bültenime üye olarak hiç bir paylaşımımı kaçırmamayı garantileyebilirsiniz:

Diğer Sosyal Medya Adreslerim…
Linkedin:
Twitter:
Instagram:

Bana Ulaşmak İsterseniz…
E-mail adresim: [email protected]
Site: www.boraozkent.com

Previous articleBREAKING NEWS: PAYPAL INTEGRATING WITH MAJOR CRYPTOCURRENCY EXCHANGE. Plus, Crypto.com DB ISSUES.
Next articlePhD Protection – Safety and Privateness of Blockchain Protocols and Purposes – Sergei Tikhomirov

9 COMMENTS

  1. Her ekonomik Podcast sonunda riskler tebliğinde bulunuyorsunuz ya aklıma hep Harut ve Marut’un hikayesi geliyor Hocam 😄
    Her bölümü, ele alacağınız her konuyu heyecanla bekliyorum 👏👏👏

  2. 300 tronlink veren airdrop var. .Tronlik pro uygulamasını indirin.(appstore veya play store).Hesabınızı kurun..Kurduktan sonra sağ altta ME bölümüne tıklayin, o. invite friend bölümune basin, sağ üstte CLAİM REWARDS var oraya tıklayıp 4EQr kodunu girin. Şu an ne kadara tekabül ettiği belli değil sonra açıklanacak uni örneği gibi olursa (AirDrop’a katılanlara 400 uni jetonu verildi şu an yaklaşık 12.000 lira değerinde ) muhteşem olur denemekte yarar var.

  3. Loving the channel! You deserve more views! Have you checked smzeus”dot”com!? Lot’s of channels are using it to promote their videos.

Comments are closed.